×

O nas

Projektujemy Ogrody

Główną usługą jaką oferujemy to projektowanie ogrodów. Specjalizujemy się w aranżowaniu idealnej przestrzeni wypoczynkowej, pamiętając oczywiście o innych funkcjach jakie dobry ogród powinien spełniać. Kreując najbliższe otoczenie dbamy o Państwa samopoczucie, prywatność i bezpieczeństwo. Nadajemy przestrzeni subiektywne granice tworząc wewnętrzny świat, który przekształca się w miejsce wypełnione wartościami ważnymi dla Państwa.

 

Grupę projektową Dendronica tworzą absolwenci Sztuki Ogrodowej Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem przestrzeni ogrodowych, zarówno prywatnych jak i publicznych. Tworzymy różne typy ogrodów o odmiennym programie funkcjonalnym i zastosowanych elementach kompozycyjnych.

 

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w kształtowaniu „zielonych” przestrzeni ogrodów oraz obiektów użyteczności publicznej. Nasza wiedza obejmuje wszelkie informacje z zakresu Sztuki Ogrodowej oraz Architektury Krajobrazu co pomaga nam w tworzeniu opracowań projektowych dla takich miejsc jak skwery miejskie, parki czy ogrody przydomowe. Tematy, nad którymi pracujemy poddawane są szczegółowej analizie pod względem funkcjonalnym, estetycznym jak również jeśli zachodzi taka potrzeba historycznym.

projektowanie ogrodow bochnia, krakow

Dowiedz się więcej

Sprawdź jakie filmy dodaliśmy ostatnio na naszym kanale YouTube… Zobacz co nas inspiruje na tablicach Pinterest … Śledź nas na Facebook-u i Instagram-ie. Subskrybuj, udostępniaj, komentuj … może polubisz co tam znajdziesz?